Valige oma riik või piirkond.

Close
Logi sisse Registreeru E-post:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Fiber Optics - transiiver moodulid

Soovitatavad tootjad

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) on ülemaailmne tehnoloogiajuht fiiberoptiliste allsüsteemide ja komponentide jaoks, mis võimaldavad kiiret kõne-, video- ja andmesideteenust telekommunikatsiooni-, võrgu-, salvestus-, traadita ja kaabeltelevisiooni rakenduste jaoks. 25 aastat on Finisar pakk...Andmed
  • FTLF8519F2GTL FTLF8519F2GTL Finisar Corporation Kirjeldus:TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
  • FTLF8528P3BNV FTLF8528P3BNV Finisar Corporation Kirjeldus:TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
  • FTLF1318P2BTL FTLF1318P2BTL Finisar Corporation Kirjeldus:TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM
  • FTLD10CE1C FTLD10CE1C Finisar Corporation Kirjeldus:TXRX OPT CXP 12.5GB/S
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) Limited keskendub elektrooniliste ja optoelektrooniliste transiiverite, pistikute, antennide, akustikkomponentide, kaablite ja moodulite väljatöötamisele, valmistamisele ja turustamisele arvutite, sideseadmete, olmeelektroonika, autode, tööstus- ja roheli...Andmed
  • HFBR-5911ALZ HFBR-5911ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kirjeldus:TXRX MMF GBE 1.25BGD EXT TEMP
  • ABCU-5730ARZ ABCU-5730ARZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kirjeldus:OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
  • AFBR-5921ALZ AFBR-5921ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kirjeldus:TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5
  • AFBR-79EQDZ AFBR-79EQDZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kirjeldus:TXRX QSFP 40GBE 4CH PLUGGABLE
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc on juhtiv tootja 100 Gb / s, 40 Gb / s, 25 Gb / s ja 10 Gb / s optiliste raadiosaatjate, samuti 16 Gb / s Fibre Channel / SAS ja Optical Bypss moodulid. Nad pakuvad maailmatasemel optilisi lahendusi andmekeskustele, ettevõtte IT-le, tööstusjuhtimisele, võrguseadme...Andmed
  • TSP-S1CH1-C11 TSP-S1CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Kirjeldus:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
  • TSD-S1CH1-C11 TSD-S1CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Kirjeldus:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
  • TAS-A1EH8-XAQ03 TAS-A1EH8-XAQ03 Formerica Optoelectronics Inc. Kirjeldus:SFP28, 25GBASE-AOC, 3M, 0 70DEGC
  • TSD-S2CH1-C11 TSD-S2CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Kirjeldus:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited on mitmekülgne ülemaailmne pooljuhtliider, mis on rajatud 50-aastasele uuendusele, koostööle ja inseneriteadlikkusele. Broadcom'i ulatuslik tooteportfell teenib mitut rakendust neljas põhiturul: traadiga infrastruktuur, traadita side, ettevõtte salvestusruum, tööstus ja te...Andmed
  • AFBR-5903AZ AFBR-5903AZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Kirjeldus:TXRX OPT FE MTRJ EXT TEMP 2X5DIP
  • AFBR-59E4APZ-LH AFBR-59E4APZ-LH Avago Technologies (Broadcom Limited) Kirjeldus:TXRX MULTIMODE SFF FE LOW POWER
  • AFBR-5803TZ AFBR-5803TZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Kirjeldus:TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
  • HFBR-57E0PZ HFBR-57E0PZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Kirjeldus:TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Atop Technologies
- Atop, asutatud rohkem kui 25 aastat tagasi Taiwanis, projekteerib, kohandab ja toodab tööstusvõrkude seadmeid ja valitavaid süsteeme. Atop spetsialiseerub tööstusautomaatika toodetele, nagu Industrial Ethernet-lülitid, elektri- / raudteetööstuse spetsialiseeritud lülitid, väljatranspi (...Andmed
  • LS38-C3L-TI-N LS38-C3L-TI-N Atop Technologies Kirjeldus:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
  • LM28-C3S-TI-N LM28-C3S-TI-N Atop Technologies Kirjeldus:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
  • LS38-A3S-TI-N LS38-A3S-TI-N Atop Technologies Kirjeldus:SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Molex on juhtiv ülemaailmne elektrooniliste ühenduste tarnija, kes keskendub selliste uuenduslike lahenduste väljatöötamisele ja arendamisele, mis on kriitilised toodete suhtes, mis puutuvad peaaegu igas elus. Meie portfell on üks maailma suurimaid, kus on üle 100 000 toote, sealhulgas kõi...Andmed
  • 1061082100 1061082100 Affinity Medical Technologies - a Molex company Kirjeldus:CONN TXRX SMI FOT IEEE 1394 T/H
  • TPP3XGDS0C000E2G TPP3XGDS0C000E2G Affinity Medical Technologies - a Molex company Kirjeldus:10GBE SR SFP+
  • TRBUG1CFBC000E2G TRBUG1CFBC000E2G Affinity Medical Technologies - a Molex company Kirjeldus:GE SFP BX10-U TX1310/ RX1490
2,113 related products
HFBR-5911ALZ
HFBR-5911ALZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX MMF GBE 1.25BGD EXT TEMP
Laos: 1778 pcs
Lae alla: HFBR-5911ALZ.pdf
RFQ
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Laos: 1971 pcs
Lae alla: FTLF8519F2GTL.pdf
RFQ
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Laos: 1962 pcs
Lae alla: FTLF8528P3BNV.pdf
RFQ
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Laos: 1689 pcs
Lae alla: ABCU-5730ARZ.pdf
RFQ
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ
Tootjad: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kirjeldus: TXRX OPT FE MTRJ EXT TEMP 2X5DIP
Laos: 1895 pcs
Lae alla: AFBR-5903AZ.pdf
RFQ
TSP-S1CH1-C11
TSP-S1CH1-C11
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Laos: 3163 pcs
Lae alla: TSP-S1CH1-C11.pdf
RFQ
TSD-S1CH1-C11
TSD-S1CH1-C11
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Laos: 2648 pcs
Lae alla: TSD-S1CH1-C11.pdf
RFQ
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5
Laos: 2764 pcs
Lae alla: AFBR-5921ALZ.pdf
RFQ
FTLF1318P2BTL
FTLF1318P2BTL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM
Laos: 1431 pcs
Lae alla: FTLF1318P2BTL.pdf
RFQ
FTLD10CE1C
FTLD10CE1C
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX OPT CXP 12.5GB/S
Laos: 153 pcs
Lae alla: FTLD10CE1C.pdf
RFQ
AFBR-59E4APZ-LH
AFBR-59E4APZ-LH
Tootjad: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kirjeldus: TXRX MULTIMODE SFF FE LOW POWER
Laos: 1409 pcs
Lae alla: AFBR-59E4APZ-LH.pdf
RFQ
FMFIBER-SFP-2K
FMFIBER-SFP-2K
Tootjad: Red Lion Controls
Kirjeldus: SFP TXRX MULTIMOOD 1310LED 2KM
Laos: 708 pcs
Lae alla: FMFIBER-SFP-2K.pdf
RFQ
FTLF1436P3BCL
FTLF1436P3BCL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: 1310NM DFB, 25.78 GB/S TRANSCEIV
Laos: 112 pcs
Lae alla: FTLF1436P3BCL.pdf
RFQ
AFBR-79EQDZ
AFBR-79EQDZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX QSFP 40GBE 4CH PLUGGABLE
Laos: 759 pcs
Lae alla: AFBR-79EQDZ.pdf
RFQ
SFP-1GBT-09
SFP-1GBT-09
Tootjad: Bel
Kirjeldus: TXRX SFP 1.25GBPS COPPER SYNCE
Laos: 1073 pcs
Lae alla: SFP-1GBT-09.pdf
RFQ
TAS-A1EH8-XAQ03
TAS-A1EH8-XAQ03
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: SFP28, 25GBASE-AOC, 3M, 0 70DEGC
Laos: 424 pcs
Lae alla: TAS-A1EH8-XAQ03.pdf
RFQ
AFBR-57M5APZ
AFBR-57M5APZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH
Laos: 2993 pcs
Lae alla: AFBR-57M5APZ.pdf
RFQ
FTL4C1QE1C
FTL4C1QE1C
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX 4X10G CWDM DFB QSFP+
Laos: 55 pcs
Lae alla: FTL4C1QE1C.pdf
RFQ
FTLX1871D3BCL
FTLX1871D3BCL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Laos: 131 pcs
Lae alla: FTLX1871D3BCL.pdf
RFQ
AFCT-5715LZ
AFCT-5715LZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Laos: 1669 pcs
Lae alla: AFCT-5715LZ.pdf
RFQ
1061082100
1061082100
Tootjad: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kirjeldus: CONN TXRX SMI FOT IEEE 1394 T/H
Laos: 2035 pcs
Lae alla: 1061082100.pdf
RFQ
TODX2355(F)
TODX2355(F)
Tootjad: Toshiba Semiconductor and Storage
Kirjeldus: TXRX MOD OPTICAL 10MBPS 650NM
Laos: 6480 pcs
Lae alla: TODX2355(F).pdf
RFQ
FTLX1471D3BCL
FTLX1471D3BCL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
Laos: 963 pcs
Lae alla: FTLX1471D3BCL.pdf
RFQ
FTLX1471D3BNL
FTLX1471D3BNL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 1310NM
Laos: 842 pcs
Lae alla: FTLX1471D3BNL.pdf
RFQ
TSD-S2CH1-C11
TSD-S2CH1-C11
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Laos: 2551 pcs
Lae alla: TSD-S2CH1-C11.pdf
RFQ
LS38-C3L-TI-N
LS38-C3L-TI-N
Tootjad: Atop Technologies
Kirjeldus: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
Laos: 950 pcs
Lae alla: LS38-C3L-TI-N.pdf
RFQ
FTL410QE4C
FTL410QE4C
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN
Laos: 538 pcs
Lae alla: FTL410QE4C.pdf
RFQ
BB-808-38102
BB-808-38102
Tootjad: B+B SmartWorx, Inc.
Kirjeldus: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Laos: 1570 pcs
Lae alla: BB-808-38102.pdf
RFQ
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Laos: 1896 pcs
Lae alla: FTLF8519F2GNL.pdf
RFQ
TAS-A1NS1-K11
TAS-A1NS1-K11
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
Laos: 439 pcs
Lae alla: TAS-A1NS1-K11.pdf
RFQ
TPP3XGDS0C000E2G
TPP3XGDS0C000E2G
Tootjad: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kirjeldus: 10GBE SR SFP+
Laos: 981 pcs
Lae alla: TPP3XGDS0C000E2G.pdf
RFQ
FTLX1612M3BCL
FTLX1612M3BCL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: 40K XFP OPTICAL TRANSCEIVER
Laos: 204 pcs
Lae alla: FTLX1612M3BCL.pdf
RFQ
OBM-B1CH4-P01
OBM-B1CH4-P01
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-S
Laos: 100 pcs
Lae alla: OBM-B1CH4-P01.pdf
RFQ
AFBR-57R6APZ
AFBR-57R6APZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
Laos: 2099 pcs
Lae alla: AFBR-57R6APZ.pdf
RFQ
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
Tootjad: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kirjeldus: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Laos: 2683 pcs
Lae alla: AFBR-5803TZ.pdf
RFQ
LM28-C3S-TI-N
LM28-C3S-TI-N
Tootjad: Atop Technologies
Kirjeldus: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
Laos: 2678 pcs
Lae alla: LM28-C3S-TI-N.pdf
RFQ
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
Tootjad: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kirjeldus: TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Laos: 1753 pcs
Lae alla: HFBR-57E0PZ.pdf
RFQ
AFBR-5903Z
AFBR-5903Z
Tootjad: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kirjeldus: TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP
Laos: 1824 pcs
Lae alla: AFBR-5903Z.pdf
RFQ
POBM-C1CX8-P0A
POBM-C1CX8-P0A
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: PASSIVE OPTICAL BYPASS MODULE, 8
Laos: 97 pcs
Lae alla: POBM-C1CX8-P0A.pdf
RFQ
M-SFP-LX/LC
M-SFP-LX/LC
Tootjad: Belden's Hirschmann
Kirjeldus: 1000BASE-LX SINGLE MODE SFP
Laos: 269 pcs
Lae alla: M-SFP-LX/LC.pdf
RFQ
TRBUG1CFBC000E2G
TRBUG1CFBC000E2G
Tootjad: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kirjeldus: GE SFP BX10-U TX1310/ RX1490
Laos: 1091 pcs
Lae alla: TRBUG1CFBC000E2G.pdf
RFQ
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX OPT 1G/10G 850NM
Laos: 1793 pcs
Lae alla: FTLX8574D3BCV.pdf
RFQ
FTLX1672D3BTL
FTLX1672D3BTL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Laos: 172 pcs
Lae alla: FTLX1672D3BTL.pdf
RFQ
LS38-A3S-TI-N
LS38-A3S-TI-N
Tootjad: Atop Technologies
Kirjeldus: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
Laos: 2323 pcs
Lae alla: LS38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
Tootjad: Finisar Corporation
Kirjeldus: TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Laos: 1222 pcs
Lae alla: FTLF1217P2BTL.pdf
RFQ
AFCT-5715ALZ
AFCT-5715ALZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Laos: 2060 pcs
Lae alla: AFCT-5715ALZ.pdf
RFQ
OBM-D3DH2-F01
OBM-D3DH2-F01
Tootjad: Formerica Optoelectronics Inc.
Kirjeldus: OPTICAL BYPASS MODULE, 100GBASE-
Laos: 21 pcs
Lae alla: OBM-D3DH2-F01.pdf
RFQ
AFBR-5922ALZ
AFBR-5922ALZ
Tootjad: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kirjeldus: TXRX MOD OPTICAL SFF
Laos: 2195 pcs
Lae alla: AFBR-5922ALZ.pdf
RFQ
2,113 related products